Coaching online

Indywidualny coaching biznesowy, coaching kariery i rozwój osobisty

Coaching online dla kobiet

coaching icon 1

Wyznaczanie kierunku kariery

coaching icon 2

Praca nad własnymi potrzebami

coaching icon 3

Konflikty i trudności w komunikacji

coaching icon 4

Rozwijanie pewności siebie

Nie obiecujemy cudów, ale skuteczne i profesjonalne metody pracy

Nasz program poprowadzi Cię przez płynny i fachowy proces, który pozwoli Ci zidentyfikować i zminimalizować konkretne aspekty, które powstrzymują Cię od realizacji życia tak, jak tego pragniesz.

W sesjach coachingowych przez internet wspólnie rozpoznamy Twoje zasoby, które wzmocnią Cię w dążeniu do celu i pragnień. 

coaching online
coaching biznesowy online

Coaching online – czy warto?

Często spotykanym i w pełni zrozumiałym jest uczucie wahania przed rozpoczęciem sesji coachingu online.

Badania pokazują, że przy zaufaniu i dobrej relacji, coaching online jest tak samo skuteczny, jak tradycyjna forma w gabinecie.

Pamiętaj, że praca w gabinecie i online ma takie same cele i taką samą wartość, bez względu na tryb spotkań. 

Poznajmy się. Zapraszam na darmową wstępną sesję coachingową online.

W naszej pracy wykorzystujemy następującą metodologię coachingową

Hands-off coaching – nie narzucamy rozwiązań ani nie stosujemy rad wynikających z naszych własnych doświadczeń. Przede wszystkim zadajemy pytania – to ich moc sprawia, że odnajdujesz w sobie nowe zasoby, możliwości i siłę

Metodologia oparta jest na jedenastu podstawowych kompetencjach coachingowych według International Coach Federation (ICF) podzielonych na cztery główne grupy:

  • Ustalanie zasad współpracy
  • Współtworzenie relacji
  • Efektywne komunikowanie
  • Wspieranie procesu uczenia i osiągania rezultatów

Kodeks etyczny ICF określający zasady postępowania, obszary konfliktu interesów, profesjonalne postępowanie wobec klientów, poufność i prywatność oraz stały rozwój.

coaching kariery online
coaching po angielsku

Współpraca

Coaching zawodowy, tj. osadzony w tematyce kariery i rozwoju osobistego, oferuję osobom dorosłym, które poszukują wsparcia w dążeniu do celu, mierzą się z wyzwaniem, pragną osiągnąć zmianę.

Specjalizuję się w coachingu kobiet w biznesie.

Pracuję w języku polskim i angielskim. 

Proces coachingowy obejmuje 6-8 spotkań odbywających się co dwa-trzy tygodnie. Odstępy te zapewniają Klientce ważną przestrzeń do działania i rozwoju, a także wykonywania ćwiczeń i wdrażania zmian.

Pierwszą sesję poświęcamy na ustalenie zasad i warunków współpracy. Omawiamy cel i dążenie Klientki, ustalamy liczbę i częstotliwości spotkań.

Każde spotkanie trwa 90 minut. Pracujemy nad dążeniem Klientki, analizując jego/jej własne zasoby i potencjał. Korzystając z narzędzi coachingowych, przyglądamy się rzeczywistości, wariantom działania, źródłom dodatkowego wsparcia czy inspiracji. W centrum pozostaje Klientka wraz z jej doświadczeniem, umiejętnościami i kreatywnością. 

Sesje online realizowane są przez Teams. Minimalne wymagania techniczne to: dostęp do stabilnego internetu, sprawny mikrofon i kamera.

Klientka nie musi mieć własnego konta na platformie Teams.

Odradzam spotkania bez kanału wideo. Proszę o uprzednie przetestowanie swojego urządzenia, aby upewnić się, że odbycie sesji coachingu online jest możliwe. 

Sesja może zostać odwołana najpóźniej na 24 godziny przed umówionym spotkaniem.

Sesje odwołane później są płatne według umówionej stawki za pojedynczą sesję.

Nieprzybycie w ustalonym terminie bez uprzedniego odwołania sesji podlega pełnej opłacie za niezrealizowaną sesję. 

Cele, jakie realnie możesz z nami osiągnąć

Sesje coachingowe online są dla Ciebie, jeśli…

Jeśli nie jesteś pewna, czy coaching biznesowy jest dla Ciebie, napisz (kontakt@nowewidoki.com) albo zadzwoń (+48 739 906 648) – odpowiem na Twoje pytania i doradzę dalsze kroki.

Pierwsze spotkanie coachingowe nazywamy sesją zerową. Służy ona wstępnej rozmowie poświęconej tematowi, z jakim przychodzisz – wspólnie decydujemy, czy jest to obszar do pracy coachingowej, czy może raczej psychoterapeutycznej albo doradztwa zawodowego. Sesja zerowa jest również po to, byś mogła zadać wszystkie pytania, na które odpowiedzi pozwolą Ci zdecydować, czy chcesz rozpocząć proces coachingowy. Postaramy się zapewnić bezpieczną, intymną przestrzeń, pozwalającą na zaangażowanie w rozmowę. Sprawdzimy również Twój komfort i poziom bezpieczeństwa, gdy wchodzisz do wirtualnego gabinetu.

Przygotowanie do sesji online

Zasady sesji coachingowych online nie różnią się znacznie od tych obowiązujących w gabinecie. Zobowiązujemy się do pełnej dyskrecji i poufności. Z naszej strony podczas rozmowy nikt poza coachem nie słyszy klienta/tki. Sesje online realizowane są za pośrednictwem aplikacji Microsoft Teams, która jest uznawana za jeden z najbezpieczniejszych komunikatorów na rynku. Pozwala m.in. na szyfrowanie danych, uwierzytelnianie oraz zaawansowaną inspekcję, co uniemożliwia osobom postronnym dostęp do treści w aplikacji. 

Wymagania techniczne:

  • Możesz pobrać aplikację Microsoft Teams [tutaj], jednak nie jest to warunek konieczny; przed sesją otrzymasz od nas link do spotkania, w którym będziesz mógł/mogła uczestniczyć również poprzez przeglądarkę (np. Google Chrome);
  • Jeśli już korzystałeś/łaś z aplikacji, upewnij się, że pamiętasz swoje dane do logowania;
  • Przed spotkaniem koniecznie sprawdź, czy poprawnie działa sprzęt: mikrofon, kamera, stabilne łącze internetowe – bez nich nie będziemy mogły zrealizować sesji;
  • Zminimalizuj czynniki rozpraszające uwagę – rzeczy lub dźwięki, które mogą nam przeszkadzać podczas rozmowy
  • Jeśli wdzwaniasz się z biura, zapewnij sobie prywatność i spokój – poproś, by Ci w ty czasie nie przeszkadzano. 

Czym nie jest coaching?

Należy pamiętać, że klientka w procesie coachingowym nie jest uczestniczką kursu ani pacjentką. Nie bierze udziału w treningu ani w sesji konsultacyjnej, doradczej. Coachyni nie staje przed nią, by przekazać wiedzę na dany temat, zademonstrować, a potem przeprowadzić test. Nie sprzedaje też uniwersalnej recepty na powodzenie i satysfakcję.

Relacja między coachynią a klientką jest partnerska. Coachyni nie pozycjonuje się jako ktoś, kto wie lepiej i więcej, przeciwnie – to klientka ma szansę zyskać najgłębszy i najpełniejszy wgląd w to, co dzieje się w niej i dookoła.

Coachyni ją w tym wspiera, zadając pytania, odzwierciedlając, co słyszy i widzi. Staje po stronie klientki, nie ocenia jej, nie krytykuje. Towarzyszy.

Personalny coaching biznesowy w Warszawie, jaki proponuję w Nowych Widokach, skupia się sferze zawodowej, karierze i rozwoju osobistym. Nie poruszamy tu spraw życia rodzinnego czy zdrowotnego. Oczywiście każda z nas stanowi całość i takie holistyczne spojrzenie towarzyszy nam w procesie, natomiast jego główny temat i cel, do jakiego zmierza klientka, to zagadnienia z obszaru pracy, kariery i szeroko pojętego rozwoju osobistego. 

Forma współpracy

Miejsce zamieszkania i tryb życia nie zawsze pozwalają na spotkanie w gabinecie. W warunkach pandemii wręcz zalecamy unikania spotkań na żywo. Coaching online – prowadzony przez Teams albo Skype – jest nie mniej skuteczny.

Przy zachowaniu odpowiednich warunków forma ta pozwala na realizację wszystkich aspektów spotkań: komunikację werbalną i niewerbalną, rysowanie schematów (przez współdzielenie ekranu), a nawet wykorzystanie przestrzeni.

Kluczowe jest stabilne łącze internetowe, kamerka i mikrofon pozwalające na bezawaryjny odbiór dobrej jakości oraz zapewnienie prywatności – nikt z domowników nie powinien nas słyszeć ani widzieć podczas całego spotkania.

Oferuję również coaching w języku angielskim. 

Coaching online - M Kramer 3 400x400 - Nowe Widoki

Umów się na sesję online z coachem

Coaching online - M Kramer 400x400 - Nowe Widoki

Brak terminów na
nowe procesy coachingowe

Zapraszamy od 1 października

Pozostań w kontakcie:

Rozpoczęte procesy coachingowe toczą się bez zmian