Marta Kramer - M Kramer o nas 600x900 - Nowe Widoki

Marta Kramer

Coaching

Marta Kramer - Google - Nowe Widoki
Marta Kramer - stars - Nowe Widoki

Dzień dobry, cześć!

Nazywam się Marta Kramer. W Nowych Widokach pracuję jako coachyni – tak! Bardzo lubię tę żeńską formę.

Proces zmiany i rozwoju, do którego Cię serdecznie zapraszam, to coaching:

 • Biznesowy oraz w obszarze rozwoju osobistego. Wywodzę się z biznesu – mam wieloletnie doświadczanie menedżerskie w środowiskach korporacyjnych, poznałam ich dynamikę i specyfikę. Wierzę, że jak w każdym innym modelu biznesowym, tu również ważny jest człowiek, z jego potrzebami, pragnieniami i emocjami.
  Wspieram kobiety biznesu w przygotowaniu do zmiany i przechodzeniu przez jej proces. Bliskie są mi tematy jakości funkcjonowania w miejscu pracy, zmiany ścieżki zawodowej, budowania równowagi między różnorakimi aspektami życia zawodowego i osobistego, tworzenia wizerunku i pewności siebie, partnerstwa w dążeniu, skutecznej komunikacji i budowania sprzyjających relacji zawodowych.
  Nie zajmuję się doradztwem zawodowym.
 • Niedyrektywny. Jestem przede wszystkim po to, by zadawać pytania, które pozwolą Ci pogłębić wgląd w siebie i w rzeczywistość; w Twoje pragnienia i potrzeby. Rozpoznać, co Ci służy, a co blokuje, przeszkadza, staje na drodze w Twoich dążeniach. Nie wskażę Ci drogi, którą należy podążać, bo wierzę, że właśnie Ty to wiesz najlepiej – a ja pomogę Ci w dotarciu do tej wiedzy.
 • Profesjonalny. Jako Associate Certified Coach (tytuł nadany na drodze certyfikacji International Coaching Federation) pracuję zgodnie z zasadami Kodeksu Etyki ICF. Uczestniczę w mentor coachingu, gdzie omawiam prowadzone przeze mnie procesy ze specjalistką o wieloletnim doświadczeniu.
 • Kobiecy. Specjalizuję się we współpracy z kobietami, ze szczególnym uwzględnieniem zjawisk, problemów i uwarunkowań związanych z funkcjonowaniem kobiet w miejscu pracy i na ścieżkach kariery. W 2018 roku ukończyłam kurs Women in Leadership prowadzony przez University of Stellenbosch Business School.
  Oczywiście współpracuję również z mężczyznami i osobami niebinarnymi.
 • Elastyczny. Pracuję online – zapraszam na spotkanie gdziekolwiek jesteś!

A prywatnie?

 • Joga i medytacja
 • Lokalny aktywizm na rzecz kobiet i społeczności LGBT+
 • Koty i psy – własne, zaprzyjaźnione, zaopiekowane i w potrzebie
 • Nieskończone przyjemności w świecie weganizmu