Marta Kramer
Coaching

Jestem coachem w trakcie certyfikacji w ramach programu CoachWiseTM zgodnego ze standardami International Coach Federation. Moim obszarem działania jest indywidualny coaching biznesowy, tj. w zakresie działalności zawodowej Klientów i Klientek. Nie jest to doradztwo zawodowe, ale wspólna praca nad celami i dążeniami osadzonymi w kontekstach pracy, kariery i rozwoju osobistego. Zapraszam do współpracy managerów i managerki średniego i wysokiego szczebla nad zagadnieniami z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, ale również ich indywidualnymi celami.

Moją równoległą działalnością jest praca w środowisku korporacyjnym, gdzie zajmuję się zarządzaniem zespołem, a także współpracą z klientami biznesowymi z branży real estate. Tutaj też buduję networkingową współpracę kobiet, której celem jest wymiana doświadczeń, wzajemne wsparcie i poszerzanie kręgu znajomości zawodowych.

Pokrewny networkingowi jest kierunek mojej specjalizacji coachingowej: współpraca z kobietami w biznesie. Obserwacja i udział w życiu społeczności firm, zarówno korporacyjnych, jak i małych przedsiębiorstw, w połączeniu ze znajomością skutecznych narzędzi coachingowych, otwiera ogromny potencjał wsparcia i wzmocnienia kobiet w ich dążeniach.

Pracuję w gabinecie oraz online, w języku polskim i angielskim.