Katarzyna Maruszewska
Psychoterapia

Jestem magistrem psychologii, certyfikowaną psychoterapeutką poznawczo–behawioralną (Cert. 418 PTTPB). Od kilku lat kształcę się w zakresie Psychoterapii Schematów. Obecnie w trakcie szkolenia przygotowującego do uzyskania certyfikatu superwizora-dydaktyka Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

Należę do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej oraz International Society of Schema Therapy (ISST). Prowadzę warsztaty i treningi psychologiczne. Moimi superwizorami są specjaliści psychoterapii CBT i Terapii schematu, m.in. Michiel van Vreeswijk. Dbam o stały rozwój zawodowy, uczestniczę w szkoleniach i konferencjach psychologicznych.

Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie w pracy diagnostycznej i terapeutycznej. Swoje doświadczenie zdobywałam m.in. w Szpitalu Klinicznym im. Karola Jonschera Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego, na Dziennym Oddziale Psychiatrycznym w Poradni Zdrowia Psychicznego w Poznaniu, w Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży w Zaborze, w Poradni Zdrowia dla Dzieci i Młodzieży w Poznaniu oraz w Sieci Klinik Psychologiczno-Psychiatrycznych PsychoMEDIC.pl w Warszawie.

Specjalizuję się w pracy z osobami, które doświadczają objawów depresyjnych i lękowych, a także u których rozwija się nieprawidłowy rys osobowości.

Pracuję jako psychoterapeutka w ośrodku Nowe Widoki, stworzonym, by w kameralnej, bezpiecznej przestrzeni tworzyć pacjentom optymalne warunki leczenia.